Paaiškėjo, kada ir kokie įrerginiai gaus naująją MIUI versiją

Kinijos milžinė „Xiaomi“ pademonstravo naujus išmaniuosius telefonus, kurie pažymėti „Redmi“ kompanijos pavadinimu. Pasaulinei rinkai prisstatyti naujieji „Redmi Note 11“ serijos įrerginiai, o jų – net keturi. Tačiau tai buvo ne vienintelės naujienos.

Kompanijos atstovai oficialiai prisstatė ir „MIUI 13“ vartotojo sąsajos versiją, kuri jau anksčiau yra prieinama Kinijoje. „Xiaomi“ atstovai pasidalino ir įreginiais, kurie pirmieji gaus šį atnaujinimą, o sąraše – 17 išmaniųjų telefonų bei „Xiaomi Pad 5“ planšetė.

Skelbiama, jog pirmieji įrerginiai, kurie gaus „MIUI 13“, šio atnaujinimo turėtų sulaukti pirmojo ketvirčio metu, kas yra – iki kovo mėnesio pabaigos. Į šį sąrašą patenka visi „Redmi Note 11“ serijos telefonai, o taip pat ir „Redmi Note 10 Pro“ bei „Redmi Note 10“, didžioji dalis „Xiaomi Mi 11“ serijos įrenginių, o taip pat ir „11T“ produktai beijos produktai serijos keletas senesnių „Redmi“ modelių.

a

Tiesa, ne visi aukščiau paminėti telefonai gaus „MIUI 13“ versiją su „Android 12“ operacinės sistemos versija. Deja, tačiau pristatymo metu „Xiaomi“ atstovai cleanskleidė kokią platformos versiją nautos tam tikri telefonai, todėl tai turėtų paaiškėti tik kiek vėliau. Žinoma, reikėtų nepamiršti, kad tai yra tik pirmieji telefonai, kurie gaus šį naujinį.

Priminsime, jog naujoji „MIUI 13“ versija pasiūlys nemažai naujovių. Pirmasis dalykas, kurį pabrėžė gamintojo atstovai – gerokai sklandesnis veikimas, kurį užtikrins „Xiaomi“ partnerystė „Thiel Labs“. Teigiama, kad naujoji vartotojo sąsajos versija pasižymės nuo 15 iki 52 proc. Sklandesniu veikimu, lyginant su „MIUI 12.5“ variante. Ir tai dar nera viskas.

„Xiaomi“ sklandžiam veikimui ir optimizacijai skyrė labai daug dėmesio. „MIUI 13“ taip pat pasižymės gerokai mažesniu fone veikiančių programėlių resursų naudojimu. Kompanijos atstovų teigimu, po 36 mėnesių naudojimosi, įrašymo ir skaitymo greitis išlieka vos 5 proc. mažesnis. Tai rodo gerokai padidėjusį sistemos ilgaamžiškumą.

READ  Antes del Día Internacional de Verificación de Datos 2021, Google comparte consejos para detectar información errónea en línea - Tech News, Firstpost

Paaiškėjo, kada ir kokie įrerginiai gaus naująją MIUI versiją

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.